Apie Cattu

Mes manome, kad jūsų augintinis tūrėtų būti kuo laimingesnis ir gyventi kuo patogiau. Būten tuo ir stengiamės pasirūpinti.

Apie ką yra Cattu?

Mes mylime savo augintinius ir laikome juos savo šeimos dalimi, būtent todėl sukūrėme Cattu. Šį projektą pradėjome iš reikalo, nes žmonėms skirtų prekinių ženklų yra nesuskaičiuojama galybė, tačiau augintiniai dažnai lieka užmarštyje. Mūsų nuomone kiekvienas augintinis turėtų turėti kuo patogesnę aplinka ir būti kuo laimingesnis, būtent tai ir yra mūsų pagrindinė misija – aprūpinti jus produktais, kurie užtikrins jūsų augintinio laimę.

Kaip išsirenkame produktus?

Rinkdamiesi produktus atsižvelgiame ne tik į tai, ar jis gerai atrodo, bei veikia. Prieš patvirtindami produktus atiduodame juos griežčiausiems teisėjams – savo pačių augintiniams, kurie, žinoma, yra labai išlepinti ir taip galime išrinkti tik geriausius produktus jums ir jūsų pūkuotiems draugams. Produktus siūlome jums tada, jei jie atitinka aukštus mūsų augintinių standartus.

Produktai, kurie džiugina jūsų augintinį ir lengvina jūsų gyvenimą

Paskutinis, tačiau ne ką mažiau svarbus mūsų tikslas yra padaryti jūsų gyvenimą lengvesniu. Su produktais iš Cattu nuobodūs kasdieniai darbai, kurios tenka daryti turint augintinį taps šiek tiek malonesni ir galėsite daugiau laiko skirti savo pūkuoto draugo lepinimui.